ثبت سفارش و ورود شما به سایت ابتین مال به منزله قبولی این نکات و قوانین که طبق قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد است. 

  1. حفظ نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است ، لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سوء استفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

2.در صورت لغو سفارش از طرف مشتری در سایت و واریز مبلغ توسط خریدار، آبتین مال موظف است مبلغ مورد نظر را کمتر از 48 ساعت به مشتریان برگرداند. و به حساب شخصی که خریداری کرده واریز خواهد شد و از واریز کردن به حساب شخص دیگر معذوریم.

3. در صورت انصراف از خرید در شرایطی که کالا کاملا پلمپ باشد و مورد استفاده قرار نگرفته باشد، خریدار می‌تواند کالا را تا هفت الی 14روز کاری پس از دریافت محصول به آدرس آبتین مال ارسال نماید و وجه آن‌ را پس از کسر هزینه ارسال کالا دریافت نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه بازگرداندن کالا مراجعه کنید.

4. خریداران در هنگام تحویل سفارش موظف است بسته بندی را بررسی کرده و در صورتی که بسته بندی و محتوای آن در اثر حمل آسیب دبده بود، میبایست محصول خریداری شده را در حضور پست، به صورت رسمی صورت جلسه کرده و از دریافت کالا خودداری نماید و حداکثر ظرف مدت 24 ساعت موضوع را به مراتب آبتین مال گزارش نماید. تا همکاران در بخش پشتیانی آبتین مال پیگیری های لازم را انجام دهند.

5. خریدار در هنگام دریافت سفارش موظف است، کالا را از نظر ظاهری و مشخصات بررسی کرده و در صورت داشتن هر نوع اشکال و مغایرت در ظاهری و یا در مشخصات ثبت شده کالا در سایت، آن را به آبتین مال اعلام نماید.( شرایط بازگرداندن کالا)

6. کالایی که دارای اشکال فنی می‌باشد، پس از برگشت به آبتین مال مورد بررسی قرار می‌گیرد و درصورت تایید اشکال فنی توسط کارشناسان، امکان تعویض کالا وجود دارد در غیر این صورت اگه خریدار بعد از نقض فنی محصول را نخواهد، مبلغ پرداخت شده توسط خریدار ظرف 24 ساعت کاری به حساب خریدار عودت داده می شود.

به این موضوع توجه داشته باشید که اگر محصولی که دارای نقض فنی می باشد توسط افرادی غیر از كارشناسان ما بررسی و یا تعمیر شود، آبتین مال هیچ مسئولیتی را درقبال آن کالا بر عهده نخواهد گرفت.

7. مسئولیت تمامی كالاها در هنگام ارسال بر عهده‌ی شركت‌های بیمه می باشد.

8. با توجه به فروشگاه حضوری، در صورت ثبت سفارش محصولی که در فروشگاه موجود نیست، مبلغ پرداخت شده توسط خریدار کمتر از 24 ساعت به حساب خریدار عودت میشود.

برای خرید تعداد محصول حتما با پشتیبانی آبتین مال تماس حاصل فرمایید تا از موجودی محصول مورد نظر مطلع شوید.

9. ارسال سفارشات در روزهای کاری انجام می‌شود و امکان پردازش و ارسال سفارشات در تعطیلات رسمی وجود ندارد. خریداران میبایست سفارشات خود را تا ساعت 14 ثبت نمایند در این صورت سفارش ثبت شده، همان روز ارسال خواهد شد.

10. با توجه به نوسانات بازار، قیمت‌ها هر لحظه تغییر می‌کنند و پس از تایید سفارش از سوی آبتین مال ، به هیچ وجه امکان تغییر قیمت محصول (افزایش یا کاهش) در فاکتور وجود نخواهد داشت.