ما که هستیم؟

مجموعه آبتین مال بیش از 20 سال سابقه فروش کالا ، قطعات و فناوری کامپیوتر تجربه بالایی در این زمینه را کسب کرده و با بهره گیری از کادر مجرب و حرفه ای در تلاش است محصولات خود را با بهترین کیفیت و سرعت با توجه به نیاز مشتریان به دست آنها برساند .
این مجموعه با شعار « آبتین مال یک خانواده است به بزرگی ایران » تمام نیرو و توان خود را گذاشته تا بهترین محصولات به راحتی و با آسودگی خاطر به خانواده ای به وسعت ایران به آنها عرضه نماید.
تمام محصولات قبل از عرضه به مشتریان با دقت و وسواس خاصی مورد بررسی قرار گرفته و از نظر سلامت فنی و ظاهری مورد تایید قرار میگیرد و بعد از درجه بندی ( گرید بندی)، قیمت گذاری شده و با گارانتی و ضمانت معتبر در اختیار مشتریان قرار میگیرد. و دلیل اینکه مشتریان ما بعد از سفارش اول مشتری دائمی ما میشوند این نکته میباشد که در نظر ما آرامش مشتری و کیفیت خدمات و پشتیبانی از اهمیتی بالا برخوردار است.

هدف ما:

خدماتی که آبتین مال عرضه میکند:
فروش انواع کامپیوتر همه کاره نو و استوک  - انواع مانیتور های نو استوک - مینی کیس استوک - تین کلاینت نو و استوک لپ تاپ استوک و انواع محصولات جانبی و.... میباشد.
جهت رفاه مشتریان عزیز بر روی محصولات استوک موجود در سایت ما گارانتی 30 روزه اعمال کرده ایم که مشتریان عزیز بدون داشتن دغدغه به خرید محصولاتشان بپردازند.
سایت آبتین مال جهت راحتی کار شما  مشتریان و مصرف کنندگان ایجاد شده تا به شما عزیزان کمک کند که بدون صرف هیچ هزینه ای ، محصولات و خدمات مورد نیاز خود را جستجو کرده و پس از مشاهده مشخصات ، توضیحات ، تصاویر ، نظرات کاربران ، نقد و بررسی و .. کالای مورد نیاز خود را با خدمات پس از فروش معتبر تهیه نمایند. اکنون بخش عظیمی از مشتریان فعال در تمام نقاط کشور از خدمات ارائه شده در آبتین مال بهره می برند ، ما مشتاقانه از شما دعوت به عمل می آوریم که با عضویت در سایت یکی از مشتریان ثابت این مجموعه شوید و از خدمات ویژه و آفرهای این مجموعه نهایت لذت را ببرید.

در آبتین مال چه میگذرد؟

فروشگاه حضوری:

در آبتین مال همکاران ما به صورت شبانه روزی سعی دارند تا لبخند را بر لبان مشتری بنشانند. 
دفتر فروش آبتین مال در بین معلم 34 و 36 است که بخش فنی و فروش حضوری فروشگاه ما در این قسمت از مجتمع میباشد.
این بخش از پشتیبان خرید های حضوری بخش فنی و بخش قیمت گذاری تشکیل شده که میتوان گفت هسته اصلی فروش حضوری را در آبتین مال بر عهده دارد.
یکی از مزیت های اصلی خرید از آبتین مال این است که شما میتوانید خرید های خود را به صورت حضوری نیز انجام بدهید و این وجه تمایز بزرگی از ما نسبت به سایر فروشگاه های اینترنتی است.

دفتر پشتیبانی مشتریان :

در بخش پشتیبانی آبتین مال همکاران ما همیشه هدفشان این است که بهترین خدمات را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهند.