رضایت مندی و آسودگی خاطر مشتریان از اولویت‏‌های مجموعه آبتین مال بوده است و این مجموعه تلاش میکند تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مناسبی به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین شرایطی خدماتی در نظر گرفته شده مبنی بر شرایط پس از فروش. با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارائه شده در وب‌ سایت آبتین مال ، همه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف‌ کننده برسند (مانند مینی کیس ، تین کلاینت ، آل این وان و… ) دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و به مدت هفت روزبرای محصولات نو و 14 روز برای کالاهای استوک امکان مرجوع کردن کالا وجود دارد.

 • مشتری می تواند کالای خریداری شده خود را ظرف مدت هفت و یا 14 روز کاری عودت کند با این شرط که:
  • در صورت انصراف از خرید به هیچ عنوان پلمپ کالا باز نشده باشد، در غیر این صورت از عودت کالا معذوریم.
  • هزینه باز پس فرستادن کالا بر عهده خریدار است.
  • با توجه به انتخاب روش تحویل کالا توسط خریدار، بعد از زمانی که شرکت حمل کننده معتبر کالا به فروشگاه اینترنتی آبتین مال اعلام میکند، هفت روز کاری مهلت انصراف از خرید محصول آغاز می شود .
  • انصراف از خرید، در مواردی که شرایط خاصی بر نوع کالا و خدمات آن حاکم باشد و عبارت «تماس قبل از خرید روی آن درج شده» امکان پذیر نخواهد بود.

 • چنانچه کالای خریداری شده توسط مشتری با کالای ارسال شده توسط شرکت از نظر(جنس، برند، رنگ) متفاوت باشد، حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت آن از شرکت حمل کننده، کالا را باتوجه به شرایط ذیل به شرکت عودت نماید:
  • هزینه عودت کالا بر عهده شرکت خواهد بود.
  • زمان عودت کالا برای مشتری، از تاریخ مندرج در قبض تحویل کالا به خریدار محاسبه خواهد شد.

 • چنانچه کالای خریداری شده مشمول بندهای فوق نبوده و پس از باز شدن کالا از بسته بندی دارای عیوب فنی باشد به طوری که اگر کالای خریداری شده دارای یکی از شرایط ذیل باشد:
  گارانتی اصلی: خریدار موظف است کالای خریداری شده خود را برای شرکت گارانتی کننده ارسال نماید لذا آبتین مال هیچ گونه مسئولیتی را در ارتباط با عیوب فنی محصولات با گارانتی ندارد.
  گارانتی شرکتی یا آبتین مال : خریدار موظف است کالای خود را پس از هماهنگی به آبتین مال ارسال نماید تا کارشناسان شرکت، علت را بررسی نموده و متعاقبا نتیجه را به خریدار اعلام نمایند.
  فاقد گارانتی: آبتین مال هیچگونه مسئولیتی در قبال عیوب فنی ندارد.

چنانچه کالای خریداری شده توسط مشتری به دلیل عدم موجودی کالا قابل تحویل نباشد، آبتین مال موظف است وجه دریافتی را ظرف مدت 12 ساعت کاری به خریدار عودت نماید. عودت وجه منوط به اعلام شماره شبا حساب بانکی از طریق محل مشخص شده در پروفایل کاربری و ثبت درخواست توسط خریدار است. در صورت تاخیر در اعلام حساب بانکی هیچ مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.